הצטרפו אלינו בפייסבוק

עקבו אחרינו

8 ספטמבר, 2013 פורסם ב מה בקמפוס
2 comments

נפתח בית הספר האנתרופוסופי במכללת אורנים

 קהל בטקס

ראש המועצה, דוד אריאלי, הבטיח ליצור שיתופי פעולה משמעותיים עם היוזמה החינוכית כדי שהתלמידים, רובם תושבי קרית טבעון, ימשיכו להיות פעילים וקשורים ליישוב.

מאות מוזמנים התכנסו ביום ראשון באמפי הפתוח במכללת אורנים כדי לציין את פתיחת בית הספר התיכון האנתרופוסופי במכללה. בית הספר החל את פעילותו לפני ארבע שנים במסגרת אורט גרינברג, ויוזמיו ציינו השבוע, כי השנים הללו היו טובות מבחינות רבות, אך גם הובילו לקשיים לא מעטים. לדבריהם, לאחר מאמצים רבים של לא מעט אנשים, ולאחר קיץ עמוס בעבודות שיפוץ אינטנסיביות, התאפשרה העברת היוזמה החינוכית לאורנים.

הטקס נערך בנוכחות ראש המכללה, פרופ' יערה בר-און, והמנכ"לית נגה בוטנסקי, מנהל מחלקת החינוך של המועצה האזורית זבולון, מאיר יופה, ראש המועצה המקומית קרית טבעון, דוד אריאלי, ראש עמותת שקד, דוד שלו, משפחות תלמידי בית הספר ואורחים. בין הנוכחים היו בוגרי המחזור הראשון שהגיעו משנת השירות, אותה החלו השבוע יחד בשכונת נוה יוסף בחיפה, במסגרת החברה למתנ"סים.

המברכים בטקס דיברו בצורה אישית מאוד, תוך שתיארו את התהליכים שאיפשרו את הקמת היוזמה החינוכית באורנים, ותיארו את שיתופי הפעולה והשיח החינוכי המעניין והתומך בין הגופים השונים והמועצות שאיפשרו את ההקמה.

בוטנסקי איחלה לתלמידים ולמורים שנה של שגרה ברוכה. מנהל מחלקת החינוך של המועצה האזורית זבולון בירך את המשתתפים בשמו ובשם ראש המועצה, דב ישורון, תוך שהבטיח לאפשר ליוזמה לצמוח עם כמה שפחות הפרעות.

ראש מועצת טבעון הבטיח ליצור שיתופי פעולה משמעותיים עם היוזמה החינוכית כדי שהתלמידים, רובם תושבי קרית טבעון, ימשיכו להיות פעילים וקשורים ליישוב. יו"ר עמותת שקד בירך את כל הגורמים השותפים והעלה על נס את קבלת הפנים הנפלאה שבה התקבלה היוזמה באורנים ואת הרצון הטוב שליווה את כל תהליך הכניסה לאורנים.

המחנך עומר דלומי בירך בשם מורי התיכון, תוך שדיבר על החופש החינוכי בו זכו המורים, יחד עם האחריות הרבה המלווה אותם. את הברכות סיים נדב עוז, תלמיד י"ב שבירך את תלמידי כיתה ט' החדשים שהצטרפו למשפחה.

לברכות הצטרפו מקהלת הורים והרכב מוסיקלי של הנערים. בתום הטקס, לאחר אכילת תפוח בדבש המסורתית, סיירו מאות המוזמנים בבית הספר החדש.

2 comments

  1. שיהיה בהצלחה. יוזמה מצויינת.

  2. שיהיה המון בהצלחה. רעיון מצויין

השאירו תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>